CAB PL Taxi – sprawdzamy ofertę taxi z Nowego Sącza

Przejazd taksówką od wielu lat nie jest już luksusem, na który stać tylko „najbogatszych”. Dziś „normalny Kowalski” może zadzwonić po kierowcę z korporacji taxi by ten odwiózł go tam, gdzie potrzebuje.

Mimo tego, że w dzisiejszych czasach prawie każdy ma samochód, to korporacje taxi są bardzo potrzebne, bo nie każdy w danej chwili może pojechać gdzieś swoim wozem.

Ich usługi nie kończą się tylko na przewozie osób z punktu A do punktu B, w danym mieście. Zajmują się transferami na lotniska, przewozem dzieci, kiedy rodzice tego zrobić nie mogą, zrobieniem drobnych zakupów i dowozem do domu o dowolnej porze. Wielkim udogodnieniem w przejazdach taxi jest to, że jeżdżą całą dobę, nawet w Święta. Czego nie można powiedzieć o środkach transportu zbiorowego. Musimy dostosować się do danych godzin, przejazdów Świątecznych i nocnych raczej nie ma, i co najważniejsze – środki transportu zbiorowego, autobusy, tramwaje, busy… – jeżdżą tylko po wytyczonych trasach, a nie dokładnie tam, gdzie byśmy chcieli.

Kiedy dzwonimy po kierowcę z korporacji taxi, wsiadamy do wygodnego, komfortowego samochodu i jedziemy dokładnie tam gdzie chcemy – nawet jeśli jesteśmy w mieście, w którym jeszcze nie byliśmy, to kierowca w tym momencie jest nieocenionym źródłem informacji – zna się świetnie na topografii miasta po którym się porusza i zawsze dowiezie nas do celu – i to najkrótszą drogą – a co za tym idzie – najtaniej.

Kiedy znajdziesz się w Nowym Sączu, zaufaj liderowi – CAB PL (https://ns.taxi/).

Odwiedzając stronę internetową znajdziecie pełną ofertę korporacji wraz z cennikiem. Zatrudniani są tutaj tylko długoletni, doświadczeni, niekarani kierowcy, którzy są po szkoleniach, kursach… doskonale znają się na swojej pracy i bezpiecznie, komfortowo, w miłej atmosferze dowiozą Was, Wasze dzieci, albo Wasze zakupy – tam gdzie zechcecie – o dowolnej porze dnia i nocy.

Jeśli jedziesz taksówką z korporacji po raz pierwszy, nie obawiaj się. Numer boczny taksówki to niejako identyfikator kierowcy, dodatkowo, posiada on swój specjalny identyfikator, do wglądu dla Klienta, jeśli ten tylko sobie tego zażyczy. Możesz więc czuć się w pełni bezpiecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *