Zdjęcia ślubne w plenerze

Wesele i ślub to niezwykłe wydarzenia w życiu każdej młodej pary. Pragniemy aby wspomnienia o tym wydarzeniu były miłe i wzruszające. Myślimy nad wyborem strojów, zespołem i rozmieszczeniem gości. Jedną z istotniejszych kwestii jest fotografia ślubna. Zazwyczaj eksponujemy je w salonie w okazałych, eleganckich ramkach.

Każdy, kto odwiedzi nasz dom może podziwiać nasze ślubne zdjęcia. Warszawa czy Kraków, to piękne miejsca na sesję zdjęciową, ale nawet jeśli mieszkamy na wsi możemy znaleźć piękny plener. Do wyboru mamy zdjęcia stylizowane, czyli retro, zabawne, czy eleganckie Fotograf ślubny zazwyczaj zaproponuje kilka pozycji i pokaże nam przykładowe zdjęcia z sesji. Przygotowania do zdjęć rozpoczynamy zwykle z rana lub późnym popołudniem. Światło musi być odpowiednie.

Niemałe znaczenie ma również to, że w tych godzinach zazwyczaj panuje mały ruch na ulicy. Fotograf ślubny musi również przygotować odpowiedni sprzęt, a także rekwizyty, będące ważnym elementem sesji. Tuż przed zachodem słońca lub wcześnie rano plenery nie są zapełnione przechodniami. Sesja powinna być świetną zabawą, bez względu. na to, czy wykonujemy ją na warszawskiej starówce czy w polu na mazowieckiej wsi. Warto, abyśmy w tym dniu zadbali o dobry humor i byli wypoczęci. Wszelkie zmęczenie i troski mogą wyjść niekorzystnie na zdjęciu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *