Stylista dla mężczyzny?

Najczęściej z porad stylistów korzystają raczej kobiety (choć wielu mężczyzn – tych występujących przed kamerami, również ma swojego osobistego stylistę), jednak Panowie, którzy chcą dobrze wyglądać ale najzwyczajniej w świecie nie wiedzą jak to zrobić, również mogą znaleźć odpowiedniego stylistę dla siebie. Wybrać się wraz z nim na zakupy, bądź poprosić by to on wybrał odpowiednie kreacje, jeśli nie lubicie chadzać po galeriach i butikach.

Jeśli idąc na zakupy, ubierasz się w ubrania z wieszaków i myślisz sobie, że nie wyglądasz jak TY tylko jak członek jakiegoś znanego (w dodatku młodzieżowego) beznadziejnego zespołu… Twoi kumple zawsze wyglądają świetnie, a Ty nie czujesz się tak jak oni… A może uważasz, że nie umiesz znaleźć odpowiedniej pracy, bo wszyscy zwracają uwagę na Twój wygląd, który delikatnie mówiąc… nie jest najmodniejszy? Porady stylisty będą naprawdę świetnym pomysłem!

Stylista poprzez krytyczne spojrzenie na Ciebie, pomoże Ci znaleźć ubrania, które naprawdę będą do Ciebie pasować, do Ciebie, Twojej sylwetki, Twojego stylu życia, pracy a co najważniejsze – portfela.

Kiedy spotkasz się ze stylistą, przy kawie podyskutujecie o Twoim stylu życia, Twojej pracy, Twoim charakterze… sposobie życia, ulubionych ubraniach, kolorach, muzyce… Później razem pójdziecie na zakupy – Ty staniesz w przymierzalni i będziesz mierzył to, co stylista Ci zaproponuje i przyniesie z najdalszych czeluści sklepu 😉

Sprawdź jak może wyglądać Twoja metamorfoza na stronie stylistki: https://www.osobistastylistka.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *